loader

Projektujemy, produkujemy i dostarczamy roboty przemysłowe.

Pomagamy zautomatyzować i zrobotyzować produkcję.

TMA Automation

Nasza Spółka jest odpowiedzią na ciągle rosnące potrzeby rynku w dziedzinie automatyzacji procesów produkcyjnych. W TMA AUTOMATION Sp. z o.o. projektujemy i budujemy nowoczesne, interdyscyplinarne rozwiązania z zakresu robotyki, automatyki, mechaniki i systemów wizyjnych.
Specjalizujemy się w projektowaniu i konstruowaniu robotów do etykietowania w formie [IML] oraz zrobotyzowanych stanowisk montażowych. Dajemy przedsiębiorstwom rozwiązania technologiczne, które pozwalają na zwiększenie wydajności pracy.

Dzięki komplementarności naszych usług – wspartych specjalistyczną wiedzą i doświadczeniem – gwarantujemy naszym Klientom współpracę na najwyższym poziomie.

Serdecznie dziękujemy
wszystkim Klientom,
którzy odwiedzili nasze stoisko
na targach FAKUMA 2017!

Wizja działania

Automatyzacja i robotyzacja to przyszłość nowoczesnego przemysłu. Nasze produkty i usługi dają możliwość wzrostu efektywności pracy, a co za tym idzie – uzyskania przewagi konkurencyjnej na rynku. Wspieramy ambitne idee i projekty, aby innowacje stały się motorem rozwoju także średnich i małych przedsiębiorstw, a marka automatyki i robotyki z Polski była na rynku europejskim i światowym symbolem najwyższej jakości.

Misja firmy

Naszym celem jest tworzenie innowacyjnych rozwiązań, które w faktyczny sposób przełożą się na automatyzację procesów produkcyjnych oraz budowanie marki wyspecjalizowanej w łączeniu zaawansowanej technologii z użytecznością i ergonomią. Chcemy dostarczać roboty, dzięki którym każdy Klient uzyska szereg założonych dla swojego biznesu korzyści, a marka TMA AUTOMATION kojarzona będzie z najlepszymi koncepcjami i realizacjami.

Zobacz nasze prezentacje na targach